pretax.lt

Apie mus

Aistė Gervelė

Pretax steigėja ir vadovaujanti partnerė

Patirtis apskaitos ir finansų srityje ~20 metų.

 

Pagrindinės žinios – mažmeninė prekyba, internetinė prekyba, verslų plėtra ir vystymas tarptautiniu lygiu. 

 

Vadovavimo patirtis 15 metai, 30 asmenų komanda. 

 

Patirtis įgyvendinant skirtingus projektus: verslo plėtros, restruktūrizacijos, integracijos, įsigijimo finansavimo, migravimas iš vienos apskaitos sistemos į kitą, skirtingose šalyse esančių buhalterijų integravimas į vieningą apskaitos sistemą, vienodų apskaitos principų diegimas per visą įmonių grupę, gilinimasis į lietuviškus ir tarptautinius mokestinius klausimus sudėtingesniuose sandoriuose.

 

2018 metais Verslo žinių organizuojame konkurse buvau išrinkta Metų finansų vadove.

Mūsų komanda

Bendra komandos patirtis apskaitos ir finansų srityje ~50 metų.

 

Patirtis ir žinios – Fintech įmonių, fondų apskaitoje, REIF – investicijų į nekilnojamąjį turtą, mažmeninėje prekyboje, internetinės prekybos apskaita pagal vietinius ir tarptautinius apskaitos standartus, verslo plėtra ir plėtra tarptautiniu lygmeniu, konsolidavimas, biudžeto sudarymas, restruktūrizavimas, integracija, įsigijimų finansavimas, migravimas iš vienos apskaitos sistema prie kitos, įvairių šalių buhalterių integracija į vieningą apskaitos sistemą, vieningų apskaitos principų įgyvendinimas grupės įmonėse.

Jūsų

Finansų valdymo sprendimai, finansų vadovo paslaugos, mokesčių konsultacijos bei verslo, mokesčių ir buhalterinė apskaita – tai, ko gali prireikti Jūsų verslui finansų srityje. 

 

Teikiame paslaugas tiek projektiniu pagrindu, tiek sudarydami ilgalaikio bendradarbiavimo susitarimus.

 

Bendradarbiaudami su teisininkais galime Jums pateikti patikimą sprendimą Jūsų situacijai.

01.
Projektinė veikla

Finansų valdymo sprendimai

Sėkmingas finansų valdymas prasideda nuo optimalios finansų skyriaus struktūros ir aiškių atsakomybių, principų bei taisyklių, efektyvių procesų ir kūrybiškumo.

Apskaitos ir mokesčių konsultacijos

Sėkmingos apskaitos ir mokesčių konsultacijos prasideda nuo kokybiško įsigilinimo į situaciją, kuriai reikalingas sprendimas.

02.
Ilgalaikis bendradarbiavimas

Išorinis finansų vadovas


Išorinis finansų vadovas yra Jūsų verslo partneris, turintis finansinę patirtį, įgyvendinantis finansų kontrolę ir strateginį požiūrį.

Buhalterinė apskaita

Išorinė buhalterinė apskaita yra paslauga, teikianti visapusišką apskaitos skyriaus patirtį jūsų įmonėms.