pretax.lt

Privatumo ir slapukų politika

Internetinė svetainė www.pretax.lt yra UAB Pretax nuosavybė. UAB Pretax gerbia savo lankytojų privatumą ir užtikrina, kad Jūsų pateikti duomenys bus naudojami saugiai ir laikantis teisės aktų reikalavimų. Pasilikdami ir naudodamiesi mūsų svetaine www.pretax.lt, Jūs sutinkate su mūsų privatumo ir slapukų politikos sąlygomis.

1. Renkama informacija

Šioje internetinėje svetainėje renkame informaciją tam, kad galėtume reguliariai gerinti mūsų teikiamas paslaugas ir naršymo kokybę. Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:

– informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine,
– bet kokią informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums el.paštu ar pildydami užklausos formą.

2. Slapukų naudojimas

Mes naudojame slapukus kad pagerintų Jūsų patirtį mūsų svetainėje. Slapukų pagalba analizei skirti duomenys renkami anonimiškai. Surinkti duomenys padeda suprasti vartotoją ir reguliariai gerinti teikiamų paslaugų kokybę.

Būtini slapukai yra saugomi jūsų naršyklėje, nes jie yra būtini pagrindinėms svetainės funkcijoms veikti. Tai slapukai, užtikrinantys pagrindines svetainės funkcijas ir saugumo ypatybes. Šie slapukai nesaugo jokios asmeninės informacijos.

Nebūtini, trečiųjų šalių slapukai, kurie padeda mums analizuoti ir suprasti, kaip Jūs naudojatės šia svetaine. Trečiųjų šalių slapukai bus saugomi Jūsų naršyklėje tik gavus Jūsų sutikimą. Daugiau informacijos: https://policies.google.com/terms?hl=lt
Jūs turite galimybę atsisakyti šių slapukų. Tačiau kai kurių iš šių slapukų atsisakymas gali paveikti Jūsų naršymą bei gebėjimą naudotis visomis mūsų svetainės funkcijomis.

3. Duomenų naudojimas

Slapukų surinkta informacija saugoma 365 dienas. Savanoriškai Jūsų pateikta informacija per užklausos formą (vardas, telefono nr., el.paštas) yra naudojama tik tiesioginiam bendravimui bei paslaugos suteikimui ir neperleidžiama tretiesiems asmenims.
Svetainėje surinkti duomenys naudojami šiais tikslais:

– tinkamam paslaugų teikimui, atsakymui į užklausos formas,
– sudaryti galimybę naudotis visomis mūsų internetinės svetainės funkcijomis, saugoti lankytojų parinktis,
– lankytojų srauto ir elgsenos analizei, kuri reikalinga siekiant reguliariai gerinti naršymo kokybe ir teikiamas paslaugas,
– nustatyti techninius nesklandumus ir didinti svetaines saugumą.

4. Privatumo politikos atnaujinimas

Apie privatumo politikos pakeitimus informuosime atnaujindami privatumo politikos versiją mūsų internetinėje svetainėje. Rekomenduojame reguliariai patikrinti mūsų privatumo politiką šiame puslapyje. Pakeitimai laikomi įsigaliojusiais nuo jų paskelbimo mūsų internetinėje svetainėje.

5. Jūsų teisės

Pasilikdami ir naršydami mūsų svetainėje www.pretax.lt, Jūs sutinkate su mūsų privatumo ir slapukų politikos sąlygomis. Turite teisę nesinaudoti mūsų svetaine, ir taip pat turite teisę reikalauti detalesnės informacijos apie konkrečius slapukus.
Visus slapukus iš naudotojo įrenginio galima pašalinti išvalant naršymo istoriją naršyklėje. Tokiu būdu bus pašalinti visi Jūsų aplankytų svetainių slapukai. Norėdami kontroliuoti konkrečios svetainės slapukus, turite patikrinti savo pasirinktos naršyklės privatumo ir slapukų nustatymus.

Jei turite papildomų klausimų dėl mūsų privatumo ir slapukų politikos ar reikalinga detalesnė informacija, kreipkitės į mus nurodytais kontaktais: finance@pretax.lt arba tel.+37065901549.